צוות המדריכים

"קרקס פלורנטין" הוא קרקס מודרני שגאה לשים במרכז הבמה אמנים, להטוטנים ואנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. צוות המדריכים שלנו עובר הכשרה יסודית ונמצא תחת פיקוח אדוק כדי שנוכל להמשיך להתחייב בפניך לבטיחות ללא פשרות. בנוסף, אנו בוחרים את אנשי הצוות בהתאם לסדנאות ולקייטנות ומאחורינו ניסיון של מעל 15 שנה במגוון פעילויות. תמיד חלמת להיות בקרקס? הגיע הזמן להכיר אותנו:

אינס ושחר

אקדמיית הקרקס ו״העמותה הבינלאומית לחינוך אומנויות הקרקס, המחול והתנועה״. 

העמותה והאקדמיה התקבלו בשנת 2020 לארגון ששמו FDEC שמשמש כפדרציה האירופאית לבתי ספר לקרקס מקצועיים. 

בכך הפכה האקדמיה לבית ספר לקרקס מקצועי הראשון בישראל שמוכר. 

 

אינס לורקה

מנהלת אומנותית ומורה לאומנויות הקרקס, אימפרוביזציה ומחול. התמחות בכוראוגרפיה.

אינס בוגרת הקונסרבטוריום הלאומי למחול בפריז ולאחר מכן המשיכה את לימודיה והכשרתה בקרקס בנאנטר. היא פיתחה דרך מחקרו המוזיקלי של אביה, הבל לורקה, שיטת קול ותנועה, שדחפה אותה ליצור קטעי מחול שזכו בפרסים רבים והזמנות לפסטיבלים בינלאומיים. ב-2005 הגיעה לישראל לרקוד בלהקת "אנסמבל בת-שבע" בתל-אביב. לאחר כמה שנים היא הקימה פרויקט בשם "סטפני לא פה" כחלק מהפרויקט הוקמה "להקת סטפני" אשר אינס משמשת כמנהלת האמנותית שלה. האלבום "slow release" יצא ב 2014 כחלק מתהליך היצירה של ההופעה החדשה. בתהליך יצירתה ככוראוגרפית היא משלבת בין האיכויות של מחול תנועה מודרני עם אמנויות אחרות כגון שירה, כתיבה, ג'אגלינג וקרקס אווירי. היא גם מעבירה סדנאות 'קול ותנועה' לקבוצות שונות כמו "להקת יסמין גודר", "אנסמבל בת שבע" ומקהלות בצרפת וישראל.

 

 

שחר קמאי

מנהל פדגוגי ומורה לאומנויות הקרקס. התמחות בעבודה עם היפראקטיביות ודיסלקציה.

לאחר ששימש מנהל שותף של "בית האמנויות החופשיות" בבנימינה ואירועים של "קרקסאונד". מלמד אומנויות קרקס מזה 17 שנה ומתמחה בעבודה עם ילדים ומתבגרים הלוקים בהפרעת קשב (ADD), ריכוז והיפראקטיביות (ADHD) ובבעיות התמכרות. והרצה בנושא באוניברסיטאות בארה"ב ובישראל. מ-1998 מופיע ומקיים הופעות וסדנאות למגוון קבוצות, בבתי ספר, בבתי חולים, בחברות היי-טק ובבסיסי צבא. שחר קמאי משמש כמנהל ראשי של הפרוייקט "סטפני לא פה"

 

אולג אוקוטין

בעל תעודה בינלאומית של אומן ספורט בתחום אקרובטיקה זוגות גברים.

מאמן אקרובטיקה וטרמפולינה, אימוני נבחרת, ליגה וחוגים באקרובטיקה.

מתמחה בהכנת אומנים לתחרויות בישראל ובעולם, מאמן קבוצות ומאמן אישי.

בין השנים 2013- 2018 למד במרכז מידע ומחקר לטכנולוגיה ניסויית באוניברסיטה לפסיכולוגיה של מוסקבה, 

מומחה בנושא אקולגרפיה  - הובלת ניסוים רבים במחקרים שמראים קשר בין מבט להצלחה, דיוק ויעילות של הספורטאים וטייסים.

תוכניות אימון להשגת תוצאות מיטביות. 

 

צוות המדריכים של "קרקס פלורנטין" יחשוף בפניך עולם שלם שלא הכרת. אנו נלווה אותך צעד אחר צעד ונדאג להבליט את החוזקות והיכולות שלך באווירה נעימה וידידותית.  

 

נשמח לשמוע ממך!