צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חוגי ילדים ונוער

הדור הבא של הקרקס נמצא אצלך בסלון!
"קרקס פלורנטין" גאה להציע מגוון רחב של חוגי ילדים ונוער. אם גם הילד שלך תמיד חלם ללכת באוויר, לרכב על חד אופן וללמוד ג'אגלינג – הגעת למקום הנכון. בחוגי הילדים והנוער של "קרקס פלורנטין" מציבים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות. אנו משתמשים במתקנים מקצועיים בלבד ומכשירים צוות מיומן שמלווה את הילדים לכל אורך השנה.

 

מה החוג כולל?

ספטמבר, אוקטובר ונובמבר: קליטה ובניית קבוצות, היכרות עם התחומים המרכזיים (אקרובטיקה קרקע, טרפז סטטי, טיסו וטרמפולינה, הסתגלות והכנה לביצוע תרגילים פיזיים.
דצמבר, ינואר, פברואר ומרץ: עבודה דינאמית על המכשירים לפי רמות, למידה ותרגול. כמו כן, בסמסטר הזה השיעורים משלבים הליכה על קביים, הליכה על חבל והתנסות בג'אגלינג.
אפריל, מאי ויוני: העמקה ותרגול החומר. בהמשך, כל ילד בוחר יחד עם המדריך את הקטע שלו במופע הסיום. מהי "קבוצת הנבחרת"? "קבוצת הנבחרת" כוללת את הנבחרת הצעירה בגילאי 9-12, את הנבחרת הבוגרת בגילאי 13-18 ונבחרת ייצוגית רב-גילאית. הכניסה לנבחרת היא לאחר בוחן של המדריכים והיא מציגה שתי עבודות: מופע אמצע שנה ומופע סוף שנה.


מה היתרונות של החוג?

א. נגיעה בכל מקצועות הקרקס – אקרובטיקה אווירית, ג'אגלינג, הליכה על קביים, הליכה על חבל, אקרובטיקה וטרמפולינה.
ב. פיתוח יכולות פיזיולוגיות – גמישות, שיווי משקל, מוטוריקה גסה ועדינה, חיזוק חגורת כתפיים ויציבות.
ג. פיתוח מנטאלי – התמדה עצמית, התמודדות עם פחדים וקשיים ופיתוח יצירתיות.

למי החוג מתאים?

החוג של "קרקס פלורנטין" מתאים לכל הגילאים. בנוסף, אנו גאים לבנות את תכנית הפעילות של החוג בהתאמה לילדים עם בעיות קשב וריכוז ויש אצלנו אפשרות לשריין מקום בחוגים לבעלי צרכים מיוחדים, קבוצות ושיעורים פרטיים.

 

ההרשמה פתוחה!