לא כמו אף חוג אחר!

ילדכם תמיד חלם ללכת באוויר? לרכוב על חד – אופן וללמוד ג'אגלינג מהמקצוענים?

חוגי בית הספר למקצועות הקרקס של קרקס פלורנטין

2018-2019

חוג חוויתי ושונה מאוד שנוגע בכל מקצועות הקרקס: אקרובטיקה אווירית, ג'אגלינג, הליכה על קביים, הליכה על חבל, אקרובטיקה, טרמפולינה. החוג מפתח: גמישות, שיווי משקל, מוטוריקה כללית ועדינה, חוזק חגורת כתפיים ויציבות. מפתח התמדה עצמית, התמודדות עם פחד, התמודדות עם קשיים ויצירתיות.

החוג מתאים לכל הגילאים, לילדים עם בעיות קשב וריכוז, וישנם גם אפשרות לחוגים לבעלי צרכים מיוחדים וחינוך מיוחד, קבוצות ושיעורים פרטיים

 

תוכן החוג לאורך השנה:

חודש ספטמבר, אוקטובר ונובמבר – קליטה ובניית הקבוצות, מכירים את 4 התחומים המרכזיים: אקרובטיקה קרקע, טרפז סטטי, טיסו וטרמפולינה. בשלב הזה הילד מסתגל על המכשירים, לומד את הטכניקות הבסיסיות ומכין את עצמו לביצועים התרגילים הפיזיים השונים.

דצמבר, ינואר, פברואר ,מרץ – עבודה דינמית על המכשירים לפי הרמות, עבודה על רצף תרגילים, למידה ותרגול. בסמסטר הזה השיעורים משלבים הליכה על קביים, הליכה על חבל ועבודה עם אביזרי ג'אגלינג.

אפריל, מאי , יוני –  העבודה מעמיקה ומתרגלת את התוכן הנלמד מתחילת השנה. כל ילד מקבל אוריינטציה על איזה מכשיר הוא מרגיש הכי טוב ובוחר יחד עם המדריך שלו את הנאמבר שלו במופע הסיום. העבודה לקראת סוף שנה היא הכי מתוקה  ומרתקת, המאפשרת לכל ילד לבטא את עצמו על במת הקרקס.

 

קבוצת הנבחרת מחולקת לצעירה 9-12, בוגרת 13-18, ונבחרת ייצוגית רב גילאים

נבחרת היא קבוצה המתאימה לילדים שרוצים להעמיק את היכולות שלהם בתחומי הקרקס והם מתאמנים פעמיים בשבוע שעתיים וחצי כל פעם. הכניסה לנבחרת היא לאחר בוחן כניסה  של המדריכים והתנסות של הילד. לאורך השנה הנבחרת מציגה שתי עבודות של הקבוצה מופע אמצע שנה ומופע סוף שנה.

נבחרת ייצוגית: ותק של שנתיים בנבחרת או השתתפות אינטנסיביות בביתי ספר לקרקס שונים. הנבחרת הייצוגית מעמיקה בבניית קטעי קרקס, מתחרה בפסטיבלים ומשתתפת במופעים שונים ופרויקטים שונים.
מתאמנים פעמיים בשבוע עם מדריך צמוד שמלווה אותם בתהליכי הבנייה, בנוסף עוברים סדנאות מיוחדות של תנועה, עמידות ידיים , משחק , עמוד סיני

 

אינפורמציה נוספת והרשמה אונליין, באתר קרקס פלורנטין

להרשמה אונליין לחצו כאן

לפרטים ומידע נוסף תוכלו ליצור איתנו קשר במספר: 03-6483811

לו"ז חוגי בית הספר למקצועות הקרקס

גילאים: קטנטנים  5-7  |  ילדים 8-11  |  נוער 12-16  |  מבוגרים 18 +

שעות יום ב' יום ד'
16:30 – 17:20 קטנטנים קטנטנים
17:00 – 18:15 ילדים ילדים
17:30 – 18:20 נוער נוער
18:00 – 19:00
17:30 – 20:00 נבחרת צעירה
נבחרת בוגרת
 נבחרת צעירה
נבחרת בוגרת
19:00 – 22:00 נבחרת יצוגית
19:30 – 21:00 אקרובטיקה
אווירת – מבוגרים

*יתכנו שינויים במהלך השנה, בשל צרכים ודרישות נוספות